Marika Foto

FOTOSESSIOONI HINNAKIRI

Siit saad valida endale sobiva pildistamispaketi. Kui Sa ei leia sobivat või soovid erinevaid asju kombineerida, võta minuga ühendust ja leiame lahenduse just sulle. Olenemata paketist saab pilte tellida kahe kuu jooksul pärast pildistamist. Pildifailide arv on küll pakettides erinev, kuid pildid valmivad kahe nädala jooksul pärast sessiooni, kui ei ole just teisiti kokku lepitud.

30 minutit
150
  • Pooletunnine fotosessioon on piisav aeg suurema seltskonna grupipildiks, paarisessiooniks, perepildi tegemiseks (kuni 6 in) , portreefotoks, ühe lapsega perele.
  • Pakett sisaldab: 10 digifaili. Võimalus osta lisafaile 9 € tk
60 minutit
250
  • Tunniajane fotosessioon on piisav aeg suurema pere, lemmikloomadega- ja grupipiltide tegemiseks. Samuti on see sessioon soovitatav väikelastega peredele ja portreefoto sessiooniks.
  • Pakett sisaldab: 20 digifaili. Võimalus osta lisafaile 9 € tk
Akt ja poolakt
300
  • Sensuaalne fotosessioon, kus jäädvustatakse naise ilu ja mängitakse valguse ja varjuga
  • Pakett sisaldab: 20 digifaili. Võimalus osta lisafaile 9 € tk.
Lapseootel
250
  • Lapseootel fotosessioon on mõeldud ühele lapseootajale või paarile. Parim aeg ootuspilte teha on umbes 34.-36. rasedusnädalal
  • Pakett sisaldab: 20 digifaili. Võimalus osta lisafaile 9 € tk

Saadaval ka pulmapakett ning kinkekaardid. Kirjuta.

Nõuanded fotosessiooniks

Kõik soovivad stuudiofotodel näha ilu ja harmooniat. Alljärgnevalt mõned lihtsad nipid, mis soovide täitumisele kaasa aitavad

Kauni tulemuse saavutamiseks on aeg ülioluline. Broneeri sessioon aegsasti ja pea sellest kinni, sest enne ja pärast Sind võivad olla teised pildistamishuvilised.

Stuudio ootab Sind 10-15 minutit enne broneeritud aega, et jõuaksid hetke hinge tõmmata, end veidi sättida ja valmistuda. Eriti oluliseks muutub õige ajastamine, kui tuled pildistama väikelastega – jälgi, et sessioon ei satuks uneajale.

NÄGU

Pisut värvi näkku lisades saab rõhutada kõige kaunimat Sinu näos või peita väikseid iluvigu. Eriti hea tulemuse annab professionaalne jumestus, mis tehtud vahetult enne pildistamist.

KÄED

Ilusad käed annavad pildile palju juurde. Need aitavad väljendada õrnust ja hellust lapse või kallima vastu. Kuigi näib, et nägu on tähtsaim, tasub käed enne pildistamist kriitilise pilguga üle vaadata.

JALAD

Stuudiopõrand on puhas ning välisjalanõudes pildistada ei saa. Seetõttu mõtle läbi, kuidas jäävad pildile jalad. Kõige kehvem valik on pildistada sokkides. Sätitud riietus eeldab ka sobivaid jalanõusid.  Mõnusalt koduse tunde võib pildile tuua aga paljajalu poseerimine (kui stiil seda soosib) ning väikelaste ümarad varbad on vaieldamatult üliarmsad.

KEHA

Akti, poolakti või beebiootusaja piltide korral mõtle juba kodus, milline riietus on nahasõbralik. Riiete tõttu nahale jäänud vorbid on visad kaduma ning võivad pildi rikkuda.

Läbimõeldud riietus kaunistab kandjat, ei tekita kehale soovimatuid volte ning rõhutab piltide stiili. Kui soovid riideid vahetada või katsetada „teistmoodi“ rõivastega fotosid, aruta see fotograafiga läbi aega broneerides.

Lastega pildistades mõtle, kas Su riietus laseb vabalt lastega tegeleda. Kitsas seelik ja tikk-kontsad võivad osutuda võimatult ebamugavaks.

Mugav riietus aitab kaasa sellele, et tunned end ka sessiooni ajal mugavalt. Kuigi tumedatelt toonidelt oodatakse salendavat efekti, võib see muuta piltide üldmulje süngeks. Väga head pole ka kangad, mis kõik tolmu ja ebemed külge võtavad.

Läbimõeldud riietus kaunistab kandjat, ei tekita kehale soovimatuid volte ning rõhutab piltide stiili. Kui soovid riideid vahetada või katsetada „teistmoodi“ rõivastega fotosid, aruta see fotograafiga läbi aega broneerides.

Lastega pildistades mõtle, kas Su riietus laseb vabalt lastega tegeleda. Kitsas seelik ja tikk-kontsad võivad osutuda võimatult ebamugavaks.

SINA

Sinu soovid ja ideed on alati teretulnud. Selleks, et saaksime aega kõige paremini kasutada, anna oma mõtetest teada sessiooni broneerides.

Parima tulemuse saab, kui oled stuudios julge ja teed fotograafiga koostööd. Katseta poose ning tunne end vabalt. Enesekindlust on hiljem piltidelt hea vaadata.

SINU LAPS

Stuudio on võõras koht. Seal on hämar, sähvivad välgud ning ümber on võõrad inimesed. Turvatundele mõjub hästi lemmik-mänguasi ja tuju teevad rõõmsamaks maiustused, mida saab vaid erilistel puhkudel.

Kõik ettevalmistused (ka enda jumestuse) võiks ära teha enne stuudiosse tulemist. Lastele ei meeldi ootamine ja nii võib pildi rikkuda pahurdamine või lausa jonn.

Stuudios suhtle lapsega, aita fotograafil last suunata ja lõbustada. Jälgi, kas lapse riietus ja nägu on puhtad. Seda eelkõige hammaste tuleku ja nohu ajal või siis, kui laps on pildistamise vahepeal maiustanud.

Nagu enda puhulgi, mõtle hoolega läbi lapse riietus pildistamise ajal ning leia ka sobivad jalanõud.

Südamega tehtud klõpsud.
Aja broneerimiseks kirjuta või helista mulle: